شرایط استفاده از ضمانت 7 روزه پانیک کالا

ضمانت 7 روزه تعویض کالا :

توجه بفرمایید که ضمانت 7 روزه تعویض کالا در سایت پانیک کالا تنها شامل کالاهای بدون گارانتی می باشد.

پانیک کالا در قبال ایرادات فنی موبایل های دارای گارانتی شرکتی مسئولیتی ندارد.

فروشگاه پانیک کالا به دلیل وجود اجناس غیر اصلی در بازار ، برای آسودگی خاطر و رضایتمندی مشتریان ضمانت 7 روزه تعویض کالا را عرضه می نماید.

توجه : این ضمانت شامل لوازم جانبی وهدایای فروشگاه نمی باشد.

شرایط ضمانت 7 روزه تعویض کالا :

1-اشکال یا ایراد فنی باید حداکثر تا قبل از پایان 7 روز پس از دریافت کالا به پانیک کالا اطلاع داده شود.

2-لازم است کارتن و تمامی وسایل داخل کارتن گوشی سالم و مانند لحظه تحویل کامل باشد.

3-برچسب زدن یا نوشتن توضیحات و آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتون یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن امکان استفاده از گارانتی تعویض را از بین خواهد برد.

4-این گارانتی اشکال های فنی و ظاهری (شکستگی و خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد می شود را شامل نمی شود.

کالا را چطور ارسال کنید :

# لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پانیک کالا از بخش ( تماس با ما ) تماس بگیرید.

# از ارسال کالا بدون هماهنگی با پانیک کالا جداً خودداری نمایید.

# برای ارسال ، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته ‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل ، ریموت ، باطری ، دفترچه راهنما ، کارت گارانتی ، کارت بیمه ، بند و قطعات بسته بندی به همراه کالای اصلی ارسال برچسب زدن یا نوشتن توضیحات ، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن ، امکان استفاده از گارانتی تعویض را از بین خواهد برد.

# فاکتور همراه کالا ارسال شود و پشت آن مشکل را بنویسید.

# در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید ، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید ، قابل ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن کالا به عهده مشتری است و فروشگاه تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد.

# اگر ساکن اصفهان هستید ، برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل گرفتن کالا ، با فروشگاه تماس بگیرید.

# از نوشتن آدرس روی جعبه یا کارتن اصلی کالا ، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم ، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته ، آن را ارسال کنید.

# برای دریافت آدرس ارسال با فروشگاه پانیک کالا تماس بگیرید.

خسارت در حین حمل و نقل :

# فروشگاه اینترنتی پانیک کالا تمامی تلاش خود را به منظور ارائه هر چه بهتر تمامی سرویس ها به مشتریان خود می نماید ، بدین منظور تمامی مرسولات این شرکت به وسیله شرکت های معتبر در سطح ایران برای مشتریان ارسال می گردد ، لذا در صورت بروز هرگونه خسارت در حین حمل و نقل ، خسارت وارد شده از سوی شرکت حمل و نقل کننده می باشد و پانیک کالا در صورت تایید این شرکت ، خسارت وارد شده را بر عهده خواهد گرفت.

# آسیب های ناشی از حمل و نقل بایستی حداکثر طی 24 ساعت ، به مسئولین پانیک کالا اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده و همه متعلقات آن ، باید به همراه صورت جلسه شرکت حمل و نقل کننده و فاکتور بازگردانده شود.

# فروشگاه اینترنتی پانیک کالا هر گونه اعلام آسیب دیدگی بعد از طی 24 ساعت کاری از زمان تحویل و همچنین اعلام آسیب دیدگی بدون صورت جلسه شرکت حمل و نقل کننده را نخواهد پذیرفت.

# لازم به ذکر است که جعبه و کارتن اصلی کالا بایستی تا اتمام دوره 24 ساعت به صورت سالم نگهداری شود و استفاده از این سرویس تنها با ارائه کالا در جعبه اصلی خود امکان پذیر می باشد. همچنین نوشتن هرگونه آدرس ، توضیحات و … بر روی جعبه کالا ضمانت بازگشت کالا را از بین خواهد برد.

# در صورت مشاهده آسیب در لحظه تحویل کالا ، مشتریان قادر به عدم تحویل و بازگشت کالا به پانیک کالا می باشند.

# در صورتی که سفارش مشتریان پس از ارسال پانیک کالا ، به هر علتی در شرکت های حمل و نقل مفقود شود ، پانیک کالا وظیفه دارد عین مبلغ فاکتور مشتری را به حساب ایشان استرداد نموده و نوسان‏ های قیمت باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نمی شود.

مواردی که باعث از بین رفتن ضمانت 7 روزه پانیک کالا می گردد :

# استفاده و نحوه نگهداری نادرست از محصول خریداری شده در مدت زمان حداکثر 7 روز پس از خرید (سقوط ، تماس با آب و سایر مایعات و گرد و غبار و …).

# هرگونه سرویس تعمیر و یا تغییر توسط افراد غیر مجاز.

# خرابی بر اساس استفاده از لوازم جانبی غیر مجاز مانند پاوربانک یا باتری تایید نشده از سوی شرکت ارایه دهنده.

# مخدوش شدن یا دستکاری شماره IMEI روی جعبه گوشی و کارت گارانتی.

# نصب هرگونه نرم افزار و برنامه تایید نشده از سوی شرکت ارایه دهنده.